ELISOFT Faktury – darmowy program do fakturowania

    12345 (2 - 4,50 z 5)
    Loading ... Loading ...

    Licencja: bezpłatna
    Producent: ELISOFT
    System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8


 

program do fakturowania

ELISOFT  to program dający możliwość tworzenia dokumentów dotyczących sprzedaży oraz zakupów, wśród których znalazły się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. Dysponuje również modułem odpowiedzialnym za tworzenie kart pracowników, które poza danymi osobowymi pozwala zbierać informacje o zajmowanym przez daną osobę stanowisku, zakresie obowiązków itp. Proces ich wypełniania jest przejrzysty i w większości przypadków ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych klientów, towarów czy usług.

ELISOFT Faktury dobrze sprawdza się podczas pracy w małych firmach nawet jednoosobowych,  pojedynczym stanowisku, jak również wielu komputerach w obrębie sieci. Dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem, a administrator posiada możliwość tworzenia oddzielnych kont dla każdego z pracowników. Przygotowane dokumenty mogą zostać standardowo wydrukowane, ale również wysłane mailowo do klienta bezpośrednio z poziomu aplikacji. Program daje możliwość korzystania z kilku kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawia faktury w PLN i w EUR, korzystając automatycznie z kursów NBP.

Magazyn towarów i usług umożliwia sprawną ewidencję produktów. W ręce użytkownika trafia też zintegrowany moduł do analiz, przedstawiający w czytelny, graficzny sposób obroty w firmie, zapotrzebowanie na oferowane towary itp.

Download:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

p5rn7vb